HACK TÜRKS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HACK TÜRKS

Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) Hosgeldnztu9AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapYardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) Hosgeldnztu9

Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun)

YazarMesaj
Admin [TEZOoO]
ADMİN - YÖNETİCİ
ADMİN - YÖNETİCİ
Admin [TEZOoO]

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) Left_bar_bleue50000000/0Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) Empty_bar_bleue  (50000000/0)

Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) Empty
MesajKonu: Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun)   Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun) EmptyPaz Eyl. 14, 2008 8:21 pm

1-)Konu açarken baslıga konu hakkında bilgiyi yazınız.(allah rızası için bakınız,lutfen vs ) seyler yazmayın konunuz dikkate alınmadan silinir..

Örnek Baslık: Windows kapanırken mscxo4kl.dll hatası veriyor

Allah rızası için bakın ne olur falan yazmayınız biz zaten en kısa zamanda gereken yardımı yaparız.

2-)Konuyu actıktan sonra cevabı bekleyin cevab gelmeden yorum yazmayın.Lutfen abi falan gibi..

3-)Yardım edecek kişinin istedigi bilgileri en kısa zamanda saglayın..

THT YONETİM
https://hackturks.yetkin-forum.com

Yardım Merkezi Kuralları (Konu Açmadan Önce Okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-